Marriott Hotel Warsaw


Typ obiektu : hotel
Standard : *****
Orientacyjne ceny miejsc
w pokoju 2-os. : od 150 do 250 zł
powyżej 250 zł
Położenie : centrum
Ilość pokoi : 613
Ilość miejsc : 1300

Restauracja : 500 miejsc
Parking : tak

 

 

 

 

 

 

 

Informacje dodatkowe:

Hotel Marriott w Warszawie oferuje atrakcyjne noclegi w samym centrum stolicy.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 518 odrestaurowanych pokoi gościnnych. Jest wśród nich 95 luksusowych, stylowo urządzonych apartamentów. Na terenie obiektu znajdują się dwie kondygnacje Executive, a także podziemny parking. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację z indywidualnym sterowaniem oraz telewizję satelitarną. Po uiszczeniu dodatkowej opłaty istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu.

Każdy pokój wyposażony jest w strefę do pracy, sejf, mini bar, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Nocleg w naszym hotelu spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy jakość oferowaną przez najlepsze polskie i zagraniczne hotele.

Na terenie hotelu funkcjonuje też kasyno, ekskluzywny pasaż handlowy oraz frapujące lokale gastronomiczne, w tym słynąca z wybornej włoskiej kuchni Restauracja Parmizzano’s. Uwadze naszych Gości polecamy też mieszczący się na 40 piętrze bar Panorama Bar ” Lounge, z którego można podziwiać zniewalającą panoramę miasta.

Hotel Marriott Warszawa to miejsce, w którym odbywają się konferencje i inne oficjalne spotkania. Na powierzchni przekraczającej 2600 m² znajduje się 20 kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych i wystawienniczych.

View Larger Map

Strona www: http://warsawmarriott.pl

Telefon:  + 48 22 630 63 06

 

Dodaj komentarz