Le Regina


Typ obiektu : hotel
Standard : *****
Orientacyjna cena miejsca
w pokoju 2-os. : powyżej 250 zł
Położenie : centrum
Ilość pokoi : 26
Ilość miejsc : 50

Restauracja :
Parking : tak

 

 

 

 

 

MaMaison Hotel Le Regina ***** to elegancki i luksusowy hotel , zlokalizowany na Starym Mieście w Warszawie. Trzypiętrowy, historyczny budynek, odrestaurowany w stylu charakterystycznym dla XVIII-wiecznych pałaców.

Hotel Regina w Warszawie posiada 26 pokoi typu Standard utrzymanych w ciepłej tonacji brązu i wanilii. Zdobią je włoskie meble wykonane na zamówienie. Łazienki ozdobione kamieniem ceramicznym i wenecką mozaiką, zaprojektowano w gustownym, współczesnym stylu, wyposażając w wannę połączoną z prysznicem. Każdy pokój wyposażony jest w bezpośrednie linie telefoniczne dostępne w telefonie bezprzewodowym, sejf, stały, szybki dostęp do internetu (połączenie WIFI), indywidualnie regulowaną klimatyzację oraz telewizję satelitarną.

· 26 pokoi typu Superior zostało indywidualnie zaprojektowanych a większość zdobią ręcznie malowane ścienne freski. Staranność wystroju podkreślają włoskie meble tapicerowane satyną oraz detale wykonane z ciemnobrązowej skóry.

· 6 pokoi typu Deluxe zaprojektowano we współczesnym stylu. Kontrastowe akcenty w postaci jasnego piaskowca i stolarki z ciemnego orzecha polskiego ożywia pastelowa tonacja fresków i dopasowana kolorystyka tkanin.

· Doskonale wyposażone apartamenty – Prezydencki, Le Regina i położony na poddaszu Penthouse – to atrakcyjna oferta zarówno dla gościa podróżującego służbowo, jak i dla turysty.


View Larger Map

Strona www: http://www.mamaison.com/warsaw-leregina-hotel.html

Telefon: +48 22 531 60 00

Dodaj komentarz