Home » Bez kategorii » wynajem samochodów i autokarów

wynajem samochodów i autokarów

Pod hasłem rent a car Warsaw kryje się koncesjonowana firma przewoźnicza z długoletnim doświadczeniem i zaufaniem klientów. W naszej ofercie znajdziesz wynajem krótko i długoterminowy samochodów oraz przewozy autokarowe.

Przewozy autokarowe warszawa to gwarancja bezpieczeństwa, solidności, profesjonalizmu i niskiej ceny. Posiadamy wszelkie licencje i uprawnienia do przewozu osób w transporcie krajowym i międzynarodowym. Pasażerowi podlegają pełnemu ubezpieczeniu NW. Zatrudniamy tylko doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców z długoletnim stażem. Z nami dojedziesz szybko i bezpiecznie do celu swojej podróży. Autokary są nowoczesne i komfortowe, podlegają bieżącym kontrolom i przeglądom.

Jeśli chodzi o auto wynajem to posiadamy w ofercie samochody dostawcze, osobowe, busy oraz luksusowe wozy i limuzyny. Zamówienie możesz złożyć on line, bez zbędnych formalności i tracenia czasu. Gwarantujemy, że nasze samochody są w pełni sprawne i bezpieczne. Posiadamy zarówno auta tanie i ekonomiczne,  jak również luksusowe.

Dodaj komentarz